Strona 1 z 1

Intek 5050 + Bowman Headset - TO ŻYJE!!!

PostNapisane: 22 lis 2009, o 18:31
przez Feniks
Ufffff... W końcu mi się udało zrobić schemat PTT chińskiego Bowmana dla Inteka 5050. Działa :) Jestem zajebisty :D

R1, R2 - oporniki
C1 - kondensator

Re: Intek 5050 + Bowman Headset - TO ŻYJE!!!

PostNapisane: 22 lis 2009, o 20:52
przez Braveheart
Noo wreszcie się komuś udało :)

A miałeś też napisać gdzie ten gość z wtyczkami do inteka na wolumenie stoi :)

Re: Intek 5050 + Bowman Headset - TO ŻYJE!!!

PostNapisane: 23 lis 2009, o 00:03
przez Feniks
Ano właśnie. ;)

Człowiek nazywa się Grzegorz Grodzicki. Jego numer to 602-469-514
Bywa w każdą (przynajmniej tak na wizytówce napisał) niedzielę na Wolumenie w srebrnym Peugeot Partner przy pawilonie 67. Przyjeżdża z facetem, który handluje sprzętem satelitarnym, podsłuchami itp.

Ma stronę http://www.telemix.org , ale dane zamieszczam tu, w razie jej awarii lub usunięcia. Taki kabel to wydatek ok. (nie pamiętam dokładnie) 35 PLN ? Coś koło tego. Ale mimo wszystko, według mnie, warto brać, bo jest grubości podobnej do bowmanowskiego i ma wtyk pod kątem 90 stopni (kabel idzie w górę), a poza tym nigdzie indziej nie znalazłem, a długo szukałem.