Strona 1 z 1

Kolimator SPARC Red Dot Vortex

PostNapisane: 10 paź 2011, o 21:15
przez Ciężki
Czy ktoś z Was miał z tym coś coś wspólnego?
http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4250

Szczególnie interesuje mnie praca z nokto...

Re: Kolimator SPARC Red Dot Vortex

PostNapisane: 11 paź 2011, o 10:06
przez yamnick
Sprzęt nie jest airsoftową zabawką więc jeżeli producent deklaruje kompatybilność z NV to powinno być OK. Cena jest zauważalnie niższa niż EOTecha czy aimpointa. No chyba że komuś bardzo przeszkadza "niekontraktowość"

Re: Kolimator SPARC Red Dot Vortex

PostNapisane: 11 paź 2011, o 10:50
przez Ciężki
yamnick napisał(a):Sprzęt nie jest airsoftową zabawką więc jeżeli producent deklaruje kompatybilność z NV to powinno być OK. Cena jest zauważalnie niższa niż EOTecha czy aimpointa. No chyba że komuś bardzo przeszkadza "niekontraktowość"

Niekontraktowość mi nie przeszkadza... dodatkowym atutem (poza ceną) jest DOSTĘPNOŚĆ :)

Ktoś to macał?