Strona 1 z 1

Winchester

PostNapisane: 26 cze 2011, o 23:10
przez B1AL3K
Nie wiem czy już jest jakiś taki temat, bo nie sprawdzałem, ale jeśli jest to dajcie znać :)

Od jakiegoś czasu, wyczekuję z utęsknieniem aż zrobią coś takiego na kulki.
http://www.artdeco.sklep.pl/p414,winche ... -1069.html

Może nie koniecznie na strzelanki, z przeznaczeniem na gry, ale tak czy inaczej fajnie by było mieć coś takiego na kuleczki :D
Nie obraziłbym się także, jak by pojawiły się jakieś przyzwoite rewolwery. W sensie podobne to tych starych, to byłby klimat
Sam jestem posiadaczem Dany'ego Wessona 6' i narzekać na niego nie mogę.


Co o tym wszystkim sądzicie? Może się już coś takiego pokazało i jestem trochę nie doinformowany :P

Re: Winchester

PostNapisane: 26 cze 2011, o 23:11
przez B1AL3K
http://wmasg.pl/pl/news/show/24416

Niby , że tu coś jest, ale tego jeszcze nigdzie nie widziałem.

Re: Winchester

PostNapisane: 26 cze 2011, o 23:20
przez B1AL3K
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/con ... d=1&cat=21

Dobra znalazłem :P
Bawił się może ktoś tym?
Warto kupować?

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 13:36
przez Tato
a) Double posting to zuo, ale triple posting to już przesada. W rogu masz przycisk "edytuj", używaj go.
b) Wszystkie Winchestery na wugiecu są "out of stock" lub "discontinued"

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 13:50
przez Janek

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 15:15
przez B1AL3K
Tato napisał(a):a) Double posting to zuo, ale triple posting to już przesada. W rogu masz przycisk "edytuj", używaj go.
b) Wszystkie Winchestery na wugiecu są "out of stock" lub "discontinued"



Ok, będę pamiętał :)

"out of stock" lub "discontinued" - nie jestem jeszcze aż tak obeznany w temacie, jak byś mógł wytłumaczyć co to znaczy :)

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 15:25
przez Janek
Nie mają ich na stanie lub nie mają i nie będą mieli :)

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 15:32
przez B1AL3K
Aha....no to wielka szkoda. Fajnie by było mieć coś takiego :)

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 16:01
przez Izzy
Przy OOS mogą jeszcze załatwić jak się zamówi.
Przy Discontuined nie będzie już ich nigdy.

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 16:42
przez Janek
B1AL3K napisał(a):Aha....no to wielka szkoda. Fajnie by było mieć coś takiego :)



No to przecież wrzuciłem linka do redwolfa, gdzie masz dostępnego Winchestera.

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 16:59
przez B1AL3K
Spoko, dzięki. Mam to na uwadze :) i może kupię jak będzie kasa.

Re: Winchester

PostNapisane: 27 cze 2011, o 21:09
przez arend
Istnieje chińska podróbka gazianego Winchestera . Ale z własnych i kumpla co tez kupił szczerze radzę trzymać się od niego z Daleja.
Z daleka miałem rzec :mrgreen: