Jaki silnik ??? pomocy
Myślałem nad kupnem silnika do ak Torque-Up. Zaztanawiam sie nad 2 albo :
CA
http://www.specshop.pl/product_info.php ... Up_-_Short
lub GUARDER
http://www.specshop.pl/product_info.php ... p_-_Krotki
Moje pytanie brzmi który bardziej polecacie ??
CA
http://www.specshop.pl/product_info.php ... Up_-_Short
lub GUARDER
http://www.specshop.pl/product_info.php ... p_-_Krotki
Moje pytanie brzmi który bardziej polecacie ??