Strona 1 z 1

Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 6 wrz 2010, o 22:18
przez Ciulek
Myślałem nad kupnem silnika do ak Torque-Up. Zaztanawiam sie nad 2 albo :
CA
http://www.specshop.pl/product_info.php ... Up_-_Short
lub GUARDER
http://www.specshop.pl/product_info.php ... p_-_Krotki

Moje pytanie brzmi który bardziej polecacie ??

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 22 lis 2010, o 21:42
przez Ralphi
A do czego to ma służyć?

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 23 lis 2010, o 14:54
przez yamnick
Ralphi napisał(a):A do czego to ma służyć?


Do naciagania sprężyny ? ;)

Z własnego doświadczenia (nie w AK oczywiście) polecam ICS Turbo 3000, troszeczkę droższy ale moim zdaniem znacznie lepszy niż CA czy Guarder

O, taki: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_i ... cts_id=603

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 23 lis 2010, o 20:10
przez Gallain
yamnick napisał(a):
Ralphi napisał(a):A do czego to ma służyć?


Do naciagania sprężyny ? ;)

Z własnego doświadczenia (nie w AK oczywiście) polecam ICS Turbo 3000, troszeczkę droższy ale moim zdaniem znacznie lepszy niż CA czy Guarder

O, taki: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_i ... cts_id=603

Podpisuję się obiema rękami i nogami. Z tym, że do niego trzeba mieć mocny akumulator.

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 23 lis 2010, o 20:42
przez yamnick
Gallain napisał(a): Podpisuję się obiema rękami i nogami. Z tym, że do niego trzeba mieć mocny akumulator.


Masz na myśli wydajność prądową oczywiscie, bo włąśnie "fajność" ICS-a polega na dużym uciągu przy bateriach o nienajwiększym woltażu

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 23 lis 2010, o 20:51
przez Gallain
yamnick napisał(a):Masz na myśli wydajność prądową oczywiscie, bo włąśnie "fajność" ICS-a polega na dużym uciągu przy bateriach o nienajwiększym woltażu

Tak, na kiepskich batkach ciągnie mocne springi, ale rof jest dupny. Chociaż ja się nie przejmuję, bo na moim aku mam rof 34k/s przy 400 fpsach :]

Re: Jaki silnik ??? pomocy

PostNapisane: 24 lis 2010, o 13:06
przez grabson
Chłopaki a ogarnijcie datę tematu :).