Strona 1 z 1
oksydowanie ???

Napisane:
15 sie 2010, o 20:54
przez wilkosz
witam mam pytanie zrobil mi sie odprysk na body od repliki do metalu gołego i mam pytanie czy oksyda na zimno cos da /??? odprysk jest jakis 4 cm na 3
Re: oksydowanie ???

Napisane:
18 sie 2010, o 10:43
przez GRZYBU
raczej nie....tam odprysnął Ci pewnie lakier a oksydowanie zmieni tylko kolor metalu.... pewnie lepiej będzie podlakierować samemu albo dotrzeć do efektu naturalnego ;-)
Re: oksydowanie ???

Napisane:
18 sie 2010, o 16:02
przez wilkosz
Masz racjie GRZYBU polakierowalem i może byc dzieki :)