Strona 1 z 1

Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 10:34
przez habib
Ostatnio nabyłem m140 celem osiągnięcia 450-60 fps.
Założyłem i tu ZONK - 540 fps, chronowałem z 15 razy (więcej nie chcę bo szkoda zębatek), zawsze +/- 5fps w okolicach 540.
WTF ? Najprostsze wyjaśnienie to takie że się w G&G pomylili ale może ktoś posiada wiedzę tajemną czemu ten spring jest taki mocny ?
Oczywiście kulki to 0.2 guardery.

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 13:15
przez Vintersky
Co masz w reszcie luśni?
Na M140 idzie wycisnąć ponad pińset panie ;-)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 13:26
przez habib
To KWA M4 1gen (jeszcze z pierwszego rzutu na bron.pl), cylinder typ1 "nie bore up", głowica tłoka zmieniona ze stockowej na http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=89 i preclufa 6.04/39cm też systemy.
Wcześniej siedziała tam sprężyna m120 i wyciągało 415 fps, czyli bez żadnych rewelacji, a teraz takie cuda.... ;)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 16:13
przez Vintersky
Wcześniej siedziała tam sprężyna KWA a nie M120 ;-)
Wynik bardzo dobry jak na M140. G&G generalnie robi dobre sprężyny, aczkolwiek ten wynik rzeczywiście trochę zaskakuje. Gdyby całość była na bore-up'ie z porządnym doszczelnieniem, cylindrem "0" i lufką 509mm to wyglądałoby na standardowy porządny wynik. Ale w tej sytuacji pozostaje jedynie pogratulować! ;-)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 17:14
przez habib
Stockowy spring dawno temu się ubił do 370 efów, później wstawiłem m120 (chyba też systemy), no a teraz tego potwora.

[żart]Może ogłoszę wszem i wobec gdzie będę siedział w okopie na Hue, to VC nie podejdzie ;) [/żart]

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 19:44
przez Maciuś
habib napisał(a):[żart]Może ogłoszę wszem i wobec gdzie będę siedział w okopie na Hue, to VC nie podejdzie ;) [/żart]


[żart] Tak łatwo nie ma. Trzeba najpierw jednego trafić aby opowiedział kolegom jak bylo, a potem jest tak jak mówisz[/żart]

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 20:08
przez Yeneth
Maciuś napisał(a):
habib napisał(a):[żart]Może ogłoszę wszem i wobec gdzie będę siedział w okopie na Hue, to VC nie podejdzie ;) [/żart]


[żart] Tak łatwo nie ma. Trzeba najpierw jednego trafić aby opowiedział kolegom jak bylo, a potem jest tak jak mówisz[/żart]


Nie musi opowiadać, wystarczy ze koledzy zobaczą przestrzeliny ;)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 1 lip 2010, o 23:20
przez Devil
Habib, ja się normalnie cieszę z tego okopu, chociaż jeszcze go nie wykopaliśmy... :)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 2 lip 2010, o 00:26
przez Blacha
habib to ja dla Ciebie może zrobię specjalne granaty okopowe na 212 moich ;-) ?? ew. dla większej zabawy wypełnię je śrutem ;-)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 2 lip 2010, o 00:28
przez habib
Przy tym zasięgu, nie dorzucisz :P

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 2 lip 2010, o 20:49
przez Devil
Popraw się Habib, i przeproś pana... "Przy tych zasięgach... " powinieneś napisać. To będzie wesoły okop... :)

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 2 lip 2010, o 20:52
przez habib
Spoko, z tego co widziałem to Blacha ma większy problem niż granaty :D

Re: Sprężyny G&G

PostNapisane: 3 lip 2010, o 02:09
przez Blacha
większe to ja mam od Ciebie graty ;-)