Systema Turbo a ROF
Wkładał ktoś z was silnik Turbo Systemy do repliki?
Jestem ciekawy efektów - jaki rof, przy jakich sprężynach i jakich bateriach?
Czy wogóle warto inwestować w ten silnik?
Jestem ciekawy efektów - jaki rof, przy jakich sprężynach i jakich bateriach?
Czy wogóle warto inwestować w ten silnik?