Strona 1 z 1
shotgun z airsoftextreme

Napisane:
27 lut 2010, o 22:02
przez pablos
http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... ction.htmloto maszyna którą chce kupić mój brat. Nie mam kompletnego pojęcia o replikach tego typu. Proszę o kilka słów na temat przydatności shotgunów i jakości samego sprzętu.
Z góry dziękuję
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
27 lut 2010, o 22:42
przez WichuR
Odnosząc się do sklepu, o którym piszesz, to odpowiedź brzmi nie. Tu podkładka merytoryczna
http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=64458, a os woich przejściach pisał nie będę. Przyjacielskie ostrzeżenie :)
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 02:01
przez Xasistis
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 03:33
przez moron
replika nie jest taka zla, ale na pewno nie kupuj w tym sklepie
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 09:55
przez pawelo
http://www.taiwangun.com/shotguny-c006.htmlLepiej niech brat kupi jednego s shotgunów EE (double eagle?)
Jest zasilany shellsami i strzela 3 kulkami naraz.
Mam takiego i jestem bardzo zadowolony, ale dobry tylko do cqb.
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 14:09
przez pope94
to ja rozglądam się za tym shotgunem i znalazłem coś takiego
http://www.taiwangun.com/shotguny/shotg ... -1666.html (tak jak polecił "pawelo" tylko nie wiem gdzie można shellsy dokupić, sprawdzalem juz prawie we wszystkich sklepach i nie ma niby były w taiwangun ale sie skonczyly (sprawdzałem jeszcze w airsoftextreme airsoft-militaria airsoftguns militaria.pl)
jeśli ktoś zna jeszcze jakieś sklepy to proszę o odpowiedź
z góry dzięki
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 15:38
przez pawelo
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 15:39
przez Yeneth
pablos napisał(a):http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-687-Shotgun-Full-Metal-Pump-Action.html
oto maszyna którą chce kupić mój brat. Nie mam kompletnego pojęcia o replikach tego typu. Proszę o kilka słów na temat przydatności shotgunów i jakości samego sprzętu.
Z góry dziękuję
Unikaj sklepu, unikaj produktu!
tak jak
pawelo polecam chińskie shotguny na shellsy - to kopie modeli od TM i są nadzwyczaj skuteczne
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 19:30
przez Gallain
Dopóki nie przytrzaśnie się ich z całej pary klapą od bagażnika ;)
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 19:49
przez pablos
takiego traktowania to nawet prawdziwy kałach by nie przeżył :P
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 21:45
przez pope94
Gallain napisał(a):Dopóki nie przytrzaśnie się ich z całej pary klapą od bagażnika ;)
na moje szczęście nie mam klapy od bagażnika, bo nie posiadam samochodu ;]
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
28 lut 2010, o 22:04
przez Chaota
pope94 napisał(a):Gallain napisał(a):Dopóki nie przytrzaśnie się ich z całej pary klapą od bagażnika ;)
na moje szczęście nie mam klapy od bagażnika, bo nie posiadam samochodu ;]
Optynista XDD
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
4 mar 2010, o 20:42
przez pope94
replika już przyszła i pierwsze testy już były
trzeba przyznać jest naprawdę dobra testy odbyły się na kartonie, w który było owinięte pudełko z bronią
wystrzeliłem 3 shellsy, odkryłem nowe żyły, bo sprężyna jest dosyć mocna, a karton wygląda jak sito, kulek nie ma sensu zbierać, bo diametralnie zmieniły kształt ogółem jestem zadowolony
no i jeszcze do pablosa: odkurzyłem dywan bo wszędzie były kawałki kulek i skrawki kartonu :)
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
4 mar 2010, o 20:51
przez Yeneth
pope94 napisał(a):... kulek nie ma sensu zbierać, bo diametralnie zmieniły kształt ...
kulek ogólnie nigdy nie ma sensu zbierać chyba ze w ramach porządkowania
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
4 mar 2010, o 21:49
przez ZeeMike
No to teraz potestuj na maniakach w CQB, bo walenie w karton z 2 metrów zwykle nic nie mówi...
Mam nadzieję, że nie kupowałeś shota w extreme - jeśli tak to gratuluje szczęścia :).
A z innej beczki...
pope94 napisał(a): pudełko z bronią
[wzdychający emotek obracający oczyma ku sufitowi]
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
4 mar 2010, o 23:55
przez Ponton
pablos napisał(a):takiego traktowania to nawet prawdziwy kałach by nie przeżył :P
Przeżyłby... nawet możesz go oblać benzyną i podpalić, przejechać samochodem... Dalej będzie strzelał.
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
5 mar 2010, o 00:06
przez Dalej
Ponton napisał(a):Dalej będzie strzelał.
Ty, mądry!
Sam se strzelaj.
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
5 mar 2010, o 00:10
przez Blacha
to jaki w końcu kupiłes ?
bo ten z linka jest na magazynki a piszesz o wystrzelaniu shelsów ?
albo ja niedowidzę o tej porze ...... ;-)
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
5 mar 2010, o 09:16
przez pawelo
Zapewne to co poleciłem :)
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
5 mar 2010, o 15:09
przez pablos
tak mój brat kupił tego z taiwanguna m56dl. no i dodatkowe shellsy z allegro co pawelo polecił. jutro jadę do domu zobaczyć jak się sprawuje to ustrojstwo. dzięki za porady.
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
8 mar 2010, o 22:15
przez pope94
A z innej beczki...
pope94 napisał(a): pudełko z bronią
[wzdychający emotek obracający oczyma ku sufitowi][/quote]
spoko bardzo wymowne nie będę dłużny [wzdychający emotek zasłaniający twarz dłonią]
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
8 mar 2010, o 22:17
przez pope94
Blacha napisał(a):to jaki w końcu kupiłes ?
bo ten z linka jest na magazynki a piszesz o wystrzelaniu shelsów ?
albo ja niedowidzę o tej porze ...... ;-)
chyba niedowidzisz ;)
Posty edytujemy a nie strzelamy burstem. Tato.
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
9 mar 2010, o 09:39
przez Ponton
Dalej napisał(a):Ponton napisał(a):Dalej będzie strzelał.
Ty, mądry!
Sam se strzelaj.
Nawet z jednej ręki będzie strzelał.. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=eNAohtjG14c
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
12 mar 2010, o 18:01
przez pablos
Shotgun wypróbowany.
Zalety:
-duża siła "ognia"
-bardzo wygodny
-dołączone dodatkowe shellsy
-lekko obracana kolba ułatwiająca obsługę broni (moim zdaniem patent świetny)
-pewnie leży i jest bardzo poręczny
-celny (co najmniej jedna z kulek trafiała tam, gdzie celowałem)
-warunki gwarancji rozruchowej bardzo satysfakcjonujące (6 miesięcy pod warunkiem nie grzebania w bebechach)
-przy odrobinie wprawy naprawdę szybkostrzelna maszyna
-dodatkowy "schowek" na shellsa w gripie
-metalowa konstrukcja
-bardzo sprawny pump action
-świetne wykonanie pod względem imitacji oryginału
-możliwość zamontowania wkręcanej latarki
+100 do lansu bo naprawdę robi wrażenie ;)
Wady:
-nieco zbyt długi jak na broń do CQB
-pomimo wszystko trochę się bałem, że go uszkodzę jak będę przeładowywał (powód w nast. pkt.)
-bardzo mocna sprężyna wymagająca dużej siły przy przeładowaniu
-niestety w terenie nie ma zbyt wielkich szans z elektrykiem
Generalnie jestem pod wrażeniem jakości tego sprzętu. Zabawa nim sprawiła mi dużo frajdy i co najważniejsze oraz najfajniejsze moim zdaniem jest to, że sprawna obsługa tej maszyny wymaga wprawy i treningu, więc ta pukawka szybko się nie znudzi :)
pozdrawiam i dzięki za porady
Re: shotgun z airsoftextreme

Napisane:
12 mar 2010, o 18:14
przez arend