Strona 1 z 1

Zacinający się magazynek VFC SCAR-H

PostNapisane: 15 sty 2010, o 10:01
przez Feniks
Mam taki problem, W magazynkach VFC magazynkach do SCARa H tnie mi się już chyba wszystko. Madbull'e, Devil'e. G&G i TM jakoś uniknęło tego typu problemów, ale w tej chwili ich na rynku nie ma i nie mam jak sprawdzić. :/ Aż taka jest różnica w jakości wykonania kulek?

Otworzyłem jeden magazynek i zauważyłem, że pomiędzy połówkami przyklejone są cienkie taśmy plastikowe, odgrywające rolę podkładek. Usunąłem te taśmy i magazynek zaczął pracować bez zarzutu, ale zmniejszyła się jego pojemność. Z 160 do 100.

Coś da się z tym zrobić?

Re: Zacinający się magazynek

PostNapisane: 15 sty 2010, o 10:32
przez Vintersky
Raczej nic z tym nie da się zrobić.

Stosuj kulki G&G, KSC, TM. Blaster nie należy do ścisłej czołówki. Devil'e i Madbull'e są stosunkowo niezłe. Mógłbyś jeszcze dać szansę Bioval'om.

EDIT: pojemność powinna się zmniejszyć, lecz w mniejszym stopniu. Generalnie warto nie "przeładowywać" magów mid-cap.

Re: Zacinający się magazynek

PostNapisane: 15 sty 2010, o 13:04
przez Chaota
Biovale u nie tną sie bardziej od innych kulek, dosłownie wygniatają doły w magazynkach (BBBmax, nie strzelam na wrr) chodzą tylko w Lo i Hi capach

Re: Zacinający się magazynek

PostNapisane: 16 sty 2010, o 17:06
przez Feniks
Udało mi się załatwić kulki G&G. Sprawdziłem. Nic się nie tnie, a ten rozłożony magazynek załadowałem do końca, tj. na 160 kulek bez problemu. Niesamowite...

Re: Zacinający się magazynek VFC SCAR-H

PostNapisane: 17 sty 2010, o 02:43
przez Vintersky
Czyli jak widać jakość kuleksów ma duże znaczenie. Pozostaje zamknąć temat.