Strona 1 z 1

Colt MEU WE

PostNapisane: 12 gru 2009, o 16:37
przez Janek
Mam parę pytań dot. w/w repliki:
1. Czy jest sens montować w nim preckę? Jeśli tak to lepiej Madbulla 6,03 czy JBU 6,01 - obie są wew. teflonowane.

2. Taki zestaw wzmocnionych sprężyn http://www.specshop.pl/product_info.php ... ts_id=6013
coś da?

3. Jak jest z trzymaniem gazu w magazynkach? Trzeba zmienić uszczelki czy mogą zostać stockowe na początku?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Re: Colt MEU WE

PostNapisane: 12 gru 2009, o 19:19
przez Moses
3. Nie trzeba, od półtora roku jadę na stockowych uszczelkach