[S]m4 SIR ful metal plus rózne graty i części

Przeczytaj regulamin działu - tu najłatwiej dostać bana.

Moderator: Konrad ''Owca''

[S]m4 SIR ful metal plus rózne graty i części

Postprzez awful » 26 sty 2011, o 11:52

M4 SIR - większość boyi, ale najsłabsze elementy wymienione:
-komora hu 1 elementowa metalowa- dużo szczelniejsza
-stalowe łożyska ślizgowe+oczywiście spodkladkowane jak trzeba.
-wymieniona dysza(możliwe, że cylinder i głowica cylindra też, nie pamiętam-dobierałem tak, żeby było szczelnie)
-wymieniona uszczelka na głowicy tłoka,
-lufa: półprecka 6,05 (suwmiarka do udostępnienia)
-nowa gumka hu guarder biała
-chwyt silnikowy g&p (stopka też ;D)
-okablowanie wypuszczone na tył - na kolbie cordurowa kieszeń na batkę. okablowanie BEZ bezpiecznika.
-zabawka ma przy kolbie stalowy obustronny montaż na pas nośny (więc od gotowe dla prawo i leworęcznego)
-na dystansie 18metrów skupienie na kolimatorze (nie daję w zestawie) 10cm
wady:
-brak jednej blokady chwytu przedniego(bez żadnego się trzyma solidnie ;) )
-brak single fire(jak przytrzymasz spust: jest auto, singla wyczuwa się od razu bez problemu-przyczyna - wymiana styków).
sprzęt nie ma ANI JEDNEJ zużytej części. Wymieniłbym ewentualnie okablowanie na niskooporowe i nic więcej w tym nie ruszał - sprzęt gotowy do zabawy.
Cena:
440zł
Opcjonalnie:
-z batką 9,6V do kolby SF i z kolbą SF +90zł. batka oczywiście jak najbardziej sprawna, choć niepiękna.
tu uwaga - replika chodzi ładnie na baterii 8,4, więc 9,6 nie jest potrzebne!

karton gratów lista mniej więcej:
-silnik systema magnum krótki (nie mieści mi się do świni) 220zł (wymieniona zębatka silnikowa na mniejszą niż oryginalna, czyli na zwykłą :D)
-silnik systema magnum długi (z wymienioną dupą na plastik - na metalowej bywają zwarcia na deklu silnika) 200
(oba silniki mają rysy na obudowie od namagnesowywania śrubokrętów :P )

-granatnik długi, pewnie chinol, widać ślady używania, ale luzy w normie - 120zł (chce sprzedać a nie sprzedawać - za dużo miejsca zajmuje)

-czarny panel udowy milforce(oryginał do ostrej anie jakiś miltec) na 2 magi do emki 20zł

-zegarek casio protrek z GPS (+kompas, trasy przełajowe, bateria ładowalna, dodatkowy modul do ładowania w trasie - bez włączonego gpsa batka trzyma 3-4mce, ładowanie trwa kilka h. komplet - z płytkami, kablami, oprogramowaniem, pudełkiem, instrukcją - wszystko co było w zestawie! - 500zł

ram m4a1 - solidnie styrany na milsimach - więc sporo rys, ale przebieg nie powala. tłumik płomienia przemalowany, może warto wymienić
100% sprawny, sprzedaję z butlą on-off tą w kolbie(oczywiście z kolbą) ORAZ zwykłą markerową butlą 12oz (oczywiście działa na niej- to nowy pomysł, nie strzelany na niej - tylko przetestowany). przy każdym dołączeniu butli smar do ramów na gwint i do środka, teraz może trochę nim pluć, bo przed leżakowaniem podałem mu go więcej ;)
ram ma wstawioną preckę. konwersja bezłuskowa. brak rączki transportowej (górnej). cena 700zł obejmuje - rama, kolbę, butlę on-off, butlę 12oz i maga.

gratu do do m4a1:
2 sztuki lufy zewnętrznej:
-sama lufa bez chwytu, ale z muszką i mocowaniami itp - CA 60zł, jakaś inna 40zł

-kolby składane: zwykłe po 30zł (2 sztuki bodajże, jedna oliwkowa)
-kolba SF 60zł (z miejscem na batkę, gumową stopką - stopka sprawna - zaczepy nie połamane)

-szyny RIS do m4 - firmy TM - metal oczywiście. 150zł (ustrojstwo wielooelementowe, z blokadą dodatkową - a nie proste 2 kawałki znalu). na 2 szynach ślady używania - 2 jak nowe (pod osłonami ;) )

kontakt gg 4487449
WANTED: Na janówku posiałem latarkę MTE. Dla uczciwego pełnoletniego znalazcy - flaszka. Dla niepełnoletniego - dogadamy się ;).
Módlmy się do Świętego Antoniego, patrona rzeczy zgubionych, za zgubę naszych wrogów.
awful
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 22:09
Lokalizacja: zza pleców
White Cross: Czarna Kompania
Na starym Warriorze od: 2007

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości